Latvijas muzeju katalogs

Turaidas muzejrezervāts

Turaidas iela 10, Sigulda, LV-2150

  •  67971402
  • fax 67973628
GADA BALVU ATBALSTA:
Ziemassvētku ieskaņu koncerts „Svētki ledus pilī” Turaidā

 

20. decembris. 2011

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas priekā dalīties ar līdzcilvēkiem. Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mūzikas nodaļas audzēkņi arī šogad kā katru gadu vēlas dāvināt prieku un patīkamas emocijas visiem Turaidas muzejrezervāta apmeklētājiem, īpaši - Turaidas iedzīvotājiem, tāpēc 20. decembrī plkst. 15.00 aicina ikvienu uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Svētki ledus pilī” Turaidas muzejrezervātā, muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā.

Koncertā piedalīsies klavieru, stīgu, pūtēju un sitamo instrumentu klases topošie mūziķi un viņu skolotāji, izpildot gan mūsdienu autoru, gan klasiķu skaņdarbus.

Ziemassvētku ieskaņu koncerti Turaidas muzejrezervātā jau ilgstoši tiek organizēti, pateicoties ciešajai sadarbībai starp muzejrezervātu un Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” vadību un skolotājiem. Bērnu vitalitāte un sirsnība īpaši priecē vecākā gada gājuma turaidiešus, kuriem tumšajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā bērnu spēlētās melodijas un dziedātās dziesmas sasilda sirdi un rada svētku sajūtu. Uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Svētki ledus pilī” laipni aicināti visi, kas grib sajust Ziemassvētku noskaņu!

Suvenīru veikaliņos, kas atrodas muzejrezervāta teritorijā, Adventa laikā iespējams iegādāties īpašas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem – rakstainus dūraiņus, skaistus linu galdautus, siltas šalles un apmetņus, kā arī citus kvalitatīvus lietišķās mākslas izstrādājumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Anda Skuja

TMR krājuma un izglītojošā darba daļas vadītāja

T: 26572142

 

 
blog comments powered by Disqus