Latvijas Kara muzejs

Smilšu 20, Rīga LV-1868

Pie Pulvertorņa godinās Latvijas armijas karavīrus

11. novembris. 2015

Lāčplēša dienā - 11. novembrī – Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem organizēs svētku koncertu un iluminācijas uz Kara muzeja fasādes.

Pie muzeja būs apskatāma militārā tehnika, kursies ugunskurs, bet par apmeklētāju labsajūtu gādās Zemessardzes orķestris diriģenta Anda Kareļa vadībā un daudzi citi mākslinieki, kas jaunos aranžējumos izpildīs zināmas dziesmas. Sevišķi uz pasākumu gaidīti jaunieši. Būsim kopā 11. novembrī , kad Kara muzejs būs izgaismot kā nekad !

Latvijas Kara muzejs 11. novembrī strādās no plkst. 10 – 21. Ieeja bez maksas

Mākslinieki, kas uzstāsies koncertā : Zemessardzes orķestris, Rīgas Jauniešu koris Ed. Dziļuma vadībā, grupa The Sudden Light, M.Ķimeles improvizatoru grupējums, Rīgas Doma kora skolas Jazz Trio, vieglās etno, jazz un meditatīvās mūzikas grupa Levīti ar solisti Helēnu Kozlovu.

Mārtiņš Mitenbergs,
Latvijas Kara muzeja
Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67223743