Mencendorfa nams. Rīdzinieku dzīvojamā māja-muzejs. 17.-18.gs.

Grēcinieku iela 18, Rīga LV 1050

Stikla darbu izstāde „Tuvais un tālais”

2. aprīlis – 30. aprīlis. 2012

No 2. aprīļa līdz 30. aprīlim Mencendorfa namā skatāma TJN „Annas 2” Stikla studijas darbu izstāde „Tuvais un tālais” ar retrospektīvu ievirzi par paveikto. Pasniedzējas Janas Kovaļevskas nodarbību laikā tapušo kolāžu, vitrāžu un mozaīku autori ir bērni un jaunieši vecumā no 4 – 23 gadiem.

Pirmo reizi atklātībā tiks izstādīti martā radītie darbi par Āfrikas tēmu. Kāpēc šāda ideja? Izstādes noslēguma dienās TJN „Annas 2” apmaiņas vizītē sagaidīs Eimijas Bīlas fonda pārstāvjus no Dienvidāfrikas Republikas. Būs vērojami arī darbi no citām tematiskajām Latvijas mēroga izstādēm, kur piedalījušies studijas audzēkņi.

Jāpiemin, ka TJN „Annas 2” Stikla studijas darbi guvuši ievērojamus panākumus starptautiskajā Lidices bērnu mākslas konkursā, Čehijā. 2011. gadā tika iegūtas četras „Lidices rozes”, kas ir augstākais apbalvojums visu darbu kopvērtējumā.

Mencendorfa nams atrodas Grēcinieku ielā 18, ieeja no Kungu ielas. Mencendorfa nama darba laiks: trešdiena – svētdiena: 11.00 – 17.00.

Mencendorfa nams

67222636, info@mencendorfanams.com