Latvijas muzeju katalogs

Ojāra Vācieša muzejs

Ojāra Vācieša iela 19, Rīga LV-1004

  •  67619905
GADA BALVU ATBALSTA:
Režisors Mihails Gruzdovs sarunāsies ar aktieri Juri Bartkeviču

 

25. novembris. 2015

25. novembrī plkst. 18 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu ciklā SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI notiks kārtējā tikšanās – režisors Mihails Gruzdovs sarunāsies ar aktieri Juri Bartkeviču.

Mihails Gruzdovs ir viens no Dailes teātra vadošajiem režisoriem, Latvijas Kultūras akadēmijas docents, aktiermeistarības pasniedzējs. Ojāra Vācieša dzimšanas dienas mēnesī režisors kavēsies atmiņās par 2003. gadā iestudēto izrādi „Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts”. Šis iestudējums ar Artura Maskata mūziku Latvijas Radio kora izpildījumā bijis viens no spilgtākajiem un veiksmīgākajiem projektiem, ko apliecinājusi skatītāju mīlestība un milzīgā atsaucība.

Juris Bartkevičs – ilggadējs Liepājas teātra aktieris, arī direktors, no 2004. gada – Dailes teātra aktieris, arīdzan aktiermeistarības pasniedzējs. Arī Jura Bartkeviča radošajā mūžā bijis daudz saskares ar Ojāra Vācieša dzeju.

Abas radošās personības sarunāsies par dzejas spēku un trauslumu dzīves līkločos. Tā būs noslēdzošā tikšanās šī gada ciklā SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI.

Ieeja brīva. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.


 Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste
 
blog comments powered by Disqus