Ojāra Vācieša muzejs

Ojāra Vācieša iela 19, Rīga LV-1004

•  67619905

Savējo sarunas par dzeju un dzīvi

25. marts. 2015

25. martā plkst. 18 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu cikla SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI ietvaros tiksies maestro Raimonds Pauls un dzejnieks Jānis Peters.

Maestro un Dzejnieka radošā savienība latviešu kultūrā un apziņā ir tāds lielums, kura nozīmība apjaušama tikai daļēji, jo lielā laika distance to vēl nav skārusi. Abu leģendu saruna par dzeju un dzīvi bez lietišķas sarunas rāmja ļaus ielūkoties mūzikas un dzejas radīšanas aizkulisēs.

Ojāra Vācieša muzeja tradicionālie valodas vakaru cikla pasākumi iemantojuši pastāvīgu auditoriju un kļuvuši par vienu no muzeja vizītkartēm. Valodas vakari muzejā notiek kopš 2010. gada. Līdz šim katra mēneša pēdējā trešdienā tās bija tikšanās ar radošās inteliģences pārstāvjiem, sarunās aktualizējot valodas lietošanu gan literāros tekstos, gan ikdienā.

Arī šogad ierastās tikšanās turpinās, tikai šoreiz akcentējot tieši Ojāra Vācieša personību un daiļradi, viņa lirikas iespaidu dažādu profesiju pārstāvju dzīvē un radošajā darbībā.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste