Ojāra Vācieša muzejs

Ojāra Vācieša iela 19, Rīga LV-1004

•  67619905

Sarunāsies divi bijušie klases biedri no Rīgas Franču liceja – Romas katoļu baznīcas priesteris Modris Lācis un jurists Kristaps Priednieks

30. marts. 2016

30. martā plkst. 18 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu ciklā SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI notiks kārtējā tikšanās – sarunāsies divi bijušie klases biedri no Rīgas Franču liceja – Romas katoļu baznīcas priesteris Modris Lācis un jurists Kristaps Priednieks.

Modris Lācis – diplomēts arhitekts, par priesteri ordinēts 2002. gadā, šobrīd – Rīgas Garīgā semināra profesors, Rīgas Katoļu ģimnāzijas un Igates ekumeniskās baznīcas kapelāns, teoloģijas zinātņu doktors.

Kristaps Priednieks studējis politikas zinātni – starptautiskās attiecības un jurisprudenci, mācījies Francijā, maģistrs Eiropas Savienības tiesībās, šobrīd individuāli praktizējošs jurists.

Saruna par dzīvi, eksistenciāliem jautājumiem un vērtībām. Ieejas maksa: EUR 2,00, studentiem un pensionāriem EUR 1,00

Tuvāka informācija pa tālruni 67619905 vai e-pastu: vacietis@memorialiemuzeji.lv.

Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste