Rīgas Porcelāna muzejs

•  67012944, 67012796

Rīgas Porcelāna muzejs uzsācis 2015. gada izstāžu sezonu

30. janvāris – 22. marts. 2015

Pašlaik Rīga porcelāna muzejā skatāma Elīnas Titānes personālizstāde BALTĀS PĒDAS, kas atspoguļo mākslinieces pēdējo sešu gadu veikumu porcelānā, arī jaunākos darbus, kas izstādīti pirmo reizi un zīmējumus.

Elīna Titāne ir viena no pārliecinošākajām un atpazīstamākajām personībām Latvijas mūsdienu keramikā. Mākslinieces daiļradē dominē virtuozi un ažūri mākslas darbi, kas no vienas puses rada asociācijas ar dabas formām, no otras puses ar savu konceptuālo un kontemplatīvo raksturu nes spēcīgu idejisko un intelektuālo slodzi.

Sīkāka informācija par izstādi muzeja mājas lapā – http://porcelanamuzejs.riga.lv/lv/jaunumi/elinas-titanes-personalizstade-baltas-pedas/

Tikšanās ar Elīnu Titāni ciklā „Mākslinieks runā" notiks 27. februārī 17.00. Izstāde apskatāma līdz 22. martam.

Pateicamies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Valsts kultūrkapitāla fondam par finansiālu atbalstu izstādes tapšanā.

Ieva Nagliņa,

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība

Rīgas Porcelāna muzejs

Ekspozīcijas un izstāžu kuratore