Rīgas Porcelāna muzejs

•  67012944, 67012796

Tikšanās ar mākslinieci Inesi Brants

18. septembris. 2015

Piektdien, 18. septembrī, plkst. 17 Rīgas Porcelāna muzejs cikla „Mākslinieks runā" ietvaros ielūdz uz tikšanos ar mākslinieci Inesi Brants.

Pasākumu cikls „Mākslinieks runā" Rīgas Porcelāna muzejā veidots, lai tuvāk iepazītu Latvijas keramikas personības un daiļradi, kā arī gūtu padziļinātu priekšstatu par aktuālo izstādi muzejā. Šoreiz saruna ar izcilo meistari Inesi Brants, kurai muzejā līdz 4. oktobrim notiek personālizstāde „Mīlestība uz mūžu. Apgleznots porcelāns".

„Pēdējo divu gadu laikā tapušie darbi ir kā spontāna atbildes reakcija uz manas dzīves lielāko izaicinājumu - rakstu darbiem par porcelāna apgleznošanu", saka māksliniece Inese Brants. Pasākuma ietvaros keramiķe pastāstīs sīkāk par izstādē apskatāmajiem darbiem un raksturos savu daiļradi kopumā. Apmeklētāji varēs uzdot sev interesējošus jautājumus.

Ieeja bez maksas.

Ieva Nagliņa,

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība

Rīgas Porcelāna muzejs