Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs

Rīgas iela 8, Daugavpils, LV-5401

•  654 24155, 20203713
  • phone:   fakss: 654 22709

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

26. aprīlis. 2015

26.aprīlī plkst.13 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz kārtējo Ģimenes dienu. Šoreiz mazos un lielos muzeja draugus sagaida aizraujošs ceļojums uz Vāciju, kura laikā varēs tuvāk iepazīt šīs zemes kultūru un uzspēlēt jautras spēles, ko mazajiem daugavpiliešiem iemācīs jaunieši no Vācijas.

Vācu kultūras pavasara ietvaros muzejā notiks interesants un sirsnīgs pasākums mazajiem un lielajiem, kura laikā ikviens varēs atgriezties bērnībā, iesaistoties jautrās spēlēs un rotaļās un nodziedot dziesmiņas kopā ar Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēniem un brīvprātīgajiem jauniešiem no Vācijas.

Tā ir lieliska iespēja ne vien jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni, bet arī spēles formā gūt papildus zināšanas par vācu valodu un kultūru. Ieejas biļete: EUR 1,42 visai ģimenei neatkarīgi no cilvēku skaita. Cenā iekļauts pasākuma apmeklējums un muzeja vēstures ekspozīciju apskate.

Nataļja Ivanova,

DNMM komunikācijas un sabiedrisko attiecību galvenā speciāliste

654 24155, 20203713

natalja.ivanova@daugavpils.lv