Durbes pils

Mazā parka iela 7, Tukums, Tukuma rajons LV-3101

• phone:   26305946

Durbes pilī pasākums Tukuma novada audžu ģimenēm

27. decembris. 2011

Otrdien, plkst. 14:00 Durbes pilī  (M. Parka 7) notiks Tukuma novada Domes finansētais labdarības pasākums "Baltie Ziemassvētki", uz kuru aicinātas Tukuma novada audžu ģimenes.

Tukuma muzejs sadarbībā ar Tukuma novada bāriņtiesu organizē labdarības pasākumu "Baltie Ziemassvētki" novada audžu ģimenēm. Pasākums notiks Durbes pilī, un tā būs kā dāvana Ziemassvētkos uz kuru aicinātas 26 Tukuma novada audžu ģimenes.

Programmā Rīgas leļļu teātra izrāde "Rūķis sveču lējējs", dāvanas no Rūķa maisa un laimes liešana, lai izzinātu, kas gaidāms nākamgad. Tukuma muzejs visām ģimenēm dāvinās izdotās novadpētniecības grāmatas, savukārt "Tukuma piens" - savu produkciju. Piecām no tām anonīms ziedotājs dāvina datorus.

Labdarības pasākums "Baltie Ziemassvētki" Durbes pilī tiek organizēts jau vairāk kā piecus gadus, bet katru gadu tiek aicināta cita mērķauditorija. Finansē Tukuma novada Dome. Ieeja ar ielūgumiem.

Plašāka informācija:

Santa Silava

Tukuma muzeja direktora vietniece zinātniskajā darbā

T: 63182392, mob. 27842839

E-pasts: santa.silava@tukumamuzejs.lv

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Ozola

Tukuma muzeja sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

T. +371 631 82392

E: kristine.ozola@tukumamuzejs.lv