Latvijas muzeju katalogs

Laimas Šokolādes muzejs

Miera iela 22, Rīga, LV 1001

  •  66154777
GADA BALVU ATBALSTA:
Šokolādes svētki

 

11. jūlijs. 2018

Par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” 2018. gada 11.jūlijā aicina uz Šokolādes svētkiem. Šajā dienā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22 būs sarūpēti gardi un interesanti pārsteigumi, kā arī daudzveidīga svētku programma.

Starptautiskās šokolādes dienas svētku ietvaros saldākais muzejs Rīgā – “Laimas” šokolādes muzejs – no plkst. 10.00 līdz 15.00 apmeklētājiem piedāvās unikālu svētku programmu par īpašu cenu. Muzejā ikviens varēs izzināt šokolādes stāstu, to sajūtot un piedzīvojot ar visām maņām.

Savukārt no plkst. 16.00 līdz 23.00 “Laima” vērs savas fabrikas pagalma vārtus ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim, kā arī aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs – piedalīties lielajā saldumu loterijā, kopīgā šokolādes gleznas veidošanā, foto aktivitātēs un  ļauties maģijai kopā ar burvju mākslinieku. Papildus tam bērni varēs laisties Laimes karuselī, piedalīties sejas apgleznošanas darbnīcā un daudzās citās aizraujošās aktivitātēs.

Starptautiskās šokolādes dienas svinībām par godu būs iespēja izbaudīt “Laimas” kafejnīcas piedāvātos gardumus un dzērienus, Vīnkalnu brīvdabas picērijas picas, kā arī iegādāties dažādas dāvanas šokolādes tematikā gan sev, gan citiem.

Līdztekus aktivitātēm “Laimas” pagalmā uz lielās skatuves muzicēs vairāki iecienīti Latvijas mākslinieki. Jau plkst. 17.00 uzstāsies jaunā, talantīgā dziedātāja PATRISHA, savukārt plkst. 19.00 blūza/folk banda “RAHU THE FOOL”, bet plkst. 21.00 ar koncertprogrammu “Mēs pārejam uz Tu” visus priecēs Latvijā iemīļotā dziedātāja Aija Andrejeva un viesmākslinieki Alex un Ansis.

Kopš 2012. gada “Laima” ir ieviesusi šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu gādājot interesantus pasākumus un aktivitātes Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Starptautisko šokolādes dienu 1995. gadā pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie gardie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Papildus tam ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk  – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas.

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota, saglabājot senās prasmes un receptes, papildinot tās ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir teju 250 dažādu produktu, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV.

 

Papildu informācijai:

Lineta Mikša

Orkla Confectionery & Snacks Latvija

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Mob. +371 2656 9932

E-pasts: lineta.miksa@orkla.lv 

 
blog comments powered by Disqus