Aktualitātes

Imanta Ziedoņa muzejs ielūdz uz sarunu vakaru par tēmu "Jaunā tipa muzejs"

Imanta Ziedoņa muzejs ielūgt uz pop-up muzeju un sarunu vakaru par tēmu "Jaunā tipa muzejs". Pasākums norisināsies -  30. novembrī, Rīgā, kafejnīcā "Rocket Bean Roastery", Miera ielā 29/31. Vakara sākums - 18.00. 

Ziedoņa muzeja rīkotā pop-up muzeja mērķis ir vienkopus pulcēt cilvēkus, kuri uz brīdi vēlas kļūt par muzeja veidotājiem, līdzi paņemott kādu priekšmetu, kas viņiem saistās ar vakara tēmu. Vakara otrā daļa tiek aizvadīta interesantās un konstruktīvās sarunās par konkrēto tematu. Kafejnīca, kā pasākuma norises vieta, nav izvēlēta nejauši - Imants Ziedonis bija liels kafejnīcu cienītājs un bieži devās uz tām, lai vienkārši aprunātos ar tajās esošajiem cilvēkiem. 

30. novembra vakara tēma ir "Jaunā tipa muzejs". Vakara sarunu viesu lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā māksla muzeja komunikācijas nodaļas vadītāja Anna Balandina, fonda "Mākslai vajag telpu" vadītāja Katrina Jaunupe un domnīcas "Think Tank Creative Museum" vadītāja Ineta Zelča-Sīmansone. 

Kā šī vakara viesus mēs ļoti labprāt vēlētos redzēt arī citu muzeju pārstāvjus un darbiniekus, lai kopīgās sarunās un neformālā gaisotnē aprunātos par muzejiem, muzeju vidi un to, kas katram saistās ar vārdiem "jauna tipa muzejs". 
Aicinām arī līdzi paņemt kādu priekšmetu, kas saistās ar muzeju vai "jaunā tipa muzeju". Priekšmetus vakara izskaņā varēs saņemt atpakaļ. 

Plašāka informācija pieejama Ziedoņa muzeja mājaslapā: http://ziedonamuzejs.lv/lv/events/pop-up-muzejs-jauna-tipa-muzejs/136
un sociālajā tīklā facebook: https://www.facebook.com/events/1711286325556472/
Šajā linkā ir iespējams ielūkoties pirmā pop-up muzeja vakara norisē, par tēmu "Es un Rīga": https://www.facebook.com/pg/ziedonamuzejs/photos/?tab=album&album_id=1972405153033015
Šovakar, 23. novembrī, norisinās otrais pop-up muzeja vakars par tēmu "Es un Latvija", arī uz šo vakaru esiet laipni gaidīti! http://ziedonamuzejs.lv/lv/events/pop-up-muzejs-es-un-latvija/135
Dalība pop-up muzeja pasākumos ir bez maksas. 
Alise Pabērza
Imanta Ziedoņa muzeja komunikācijas vadītāja
+371 26133716