Aktualitātes

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja vadītāja amatu uz nenoteiktu laiku (darba vieta Zasā un Jēkabpils novada teritorijā)

Galvenās prasības pretendentam:

Ne zemāk kā vidējā profesionālā vai pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vadības, komunikāciju, kultūras, izglītības vai tūrisma jomā.

Vēlama pieredze muzeju/krājumu, pētnieciskajā darbā.

Galvenie darba pienākumi saistīti ar muzeja vadību un krājumu uzskaiti, ekskursiju vadīšanu, tūrisma informācijas koordinēšanu Jēkabpils novadā.

Maksimālā alga pirms nodokļiem ne mazāk kā 561 EUR.

Pirms pieteikuma dokumentu iesniegšanas pretendentiem vēlams iepazīties ar muzeja darbību, saskaņojot vizīti ar muzeja vadītāja p.i. Leldi Uzkuri pa tālruni 26011317.

Motivācijas vēstuli un CV iesūtīt līdz 2018.gada 17.aprīlim (ieskaitot) uz e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv, vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a (1.stāvs 2.kabinēts), Jēkabpilī  (Reģ.Nr.90009116789).

Ir iespēja skatīt jautājumu par dzīvojamās platības piešķiršanu kā atbalstu speciālistam.

Kontaktinformācija – Priekšsēdētājs (tālrunis 65220732, 29204384)  Izpilddirektors tālrunis (65220733, 29126223).