Jūlijā atklās restaurēto Rīgas Motormuzeju

2. jūlijā paredzēts atklāt restaurēto Rīgas Motormuzeju.

Patlaban ir pabeigta un nodota ekspluatācijā CSDD ēkas Mežciemā, Eizenšteina ielā 6, pirmā kārta un darbu sācis klientu konsultāciju centrs.

Ēka Mežciemā esot veidota kā vienots komplekss, kuru plānots atvērt vasaras sākumā, kad apmeklētājiem būs pieejams arī Rīgas Motormuzejs - Baltijā lielākā seno spēkratu ekspozīcija, kā arī ar vēsturiskajiem spēkratiem saistīti pakalpojumi.

Kopumā klientu centra būve un Motormuzeja rekonstrukcija izmaksās aptuveni desmit miljonus eiro. Gan Motormuzeja rekonstrukcija, gan centra būve ir kopīgs projekts, un tam tika rīkota vienota iepirkuma procedūra. Tā kā CSDD ir valsts kapitālsabiedrība, tai pašai jānodrošina līdzekļi būvniecībai, vienlaikus nodrošinot sabalansētu iestādes budžetu. Projektam piesaistīti arī kredītlīdzekļi.

LMB