Aktualitātes

Latvijas Kara muzejs aicina darbā Saimniecības nodaļas vadītāju

Galvenie darba pienākumi

  • Plānot, vadīt, koordinēt un atbildēt par muzeja saimniecisko infrastruktūru, izstrādāt ikgadējos un perspektīvos saimnieciskā darba plānus un koordinēt to realizāciju;
  • Organizēt saimniecisko darbu, pārzināt vispārējo saimniecību muzejā, sekot ēku tehniskajam stāvoklim, izstrādāt dokumentāciju, kas saistīta ar saimniecisko darbu veikšanu;
  • Kārtot ar muzeja un filiāļu elektroapgādi saistītos jautājumus un dokumentāciju;
  • Veikt ugunsdrošības, kā arī darba aizsardzības un drošības speciālista funkcijas;
  • Nodrošināt ugunsdrošības un apsardzes sistēmas apkopi sadarbībā ar apkalpes firmu;
  • Plānot, organizēt un atbildēt par  iepirkumiem, muzeja saimnieciskās darbības nodrošināšanai,  saskaņā ar plānoto budžetu;
  • Plānot un organizēt tehnisko darbu un sīko remontu veikšanai nepieciešamos iepirkumus saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu, kontrolēt un atbildēt par veikto remontu darba gaitu;
  • Koordinēt muzeja transporta izmantošanu;
  • Piedalīties dažādu saimniecisko ikdienas darbu praktiskā veikšanā.

Prasības kandidātam

  • Augstākā izglītība;
  • Papildus izglītība/sertifikācija  darba aizsardzības un drošības, kā arī  ugunsdrošības un aizsardzības jomā;
  • Ar darba pienākumu saistīto Latvijas Republikas normatīvo aktu pārzināšana;
  • Zināšanas par publisko iepirkumu jomu;
  • Labas sadarbības un saskarsmes spējas, spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • Spēja patstāvīgi izstrādāt dokumentu un iekšējo normatīvo aktu projektus saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Mēs piedāvājam:

  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
  • Profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • Bruto mēnešalgu no 760 EUR (1.kategorija) līdz 1133 EUR (3.kategorija);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz š.g. 25.oktobrim  uz e-pastu: administracija@karamuzejs.lv