Aktualitātes

Latvijas Universitātes Zinātņu un tehnikas vēstures muzejs aicina darbā krājuma glabātāju

Galvenie pienākumi:

  • Muzeja krājuma LU dabaszinātņu kolekcijas uzskaite, uzturēšana, saglabāšana un izmantošana;
  • Kolekcijas priekšmetu uzskaites dokumentācijas uzturēšana;
  • Krājuma glabāšanas sistēmas uzturēšana atbilstoši ārējos un iekšējos normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai;
  • Kolekcijas izpēte un attīstības veicināšana;
  • LU vēstures publicitātes aktivitāšu sagatavošana un organizācija.

Prasības:

  • Augstākā izglītība;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, uzņemties atbildību par uzticētajām materiālajām vērtībām;
  • Precizitāte un kārtība;
  • Darba pieredze muzejā vai kādā no atmiņas institūcijām tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darbu uz pārmaiņām orientētā iestādē;
  • Atsaucīgus darba kolēģus;
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt elektroniski ar norādi „Krājuma glabātājs“ uz e-pastu lasma.saimena@lu.lv līdz 2018. gada 14.aprīlim.