Profesionālās pilnveides programma "Muzeju darbības pamati"

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) aicina pieteikties dalībai ES pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", lai apgūtu profesionālās pilnveides programmas "Muzeju darbības pamati".

Programmas paredzētas strādājošiem un pašnodarbinātiem iedzīvotājiem vecumā no 25 gadiem. Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, strādājošā līdzmaksājums ir attiecīgi programmā "Muzeju darbības pamati" – 36.00 EUR.

Programmas tiek aicināti apgūt gan attiecīgajā nozarē strādājošie, gan citi interesenti par režijas vai muzeju nozari.

Programmas "Muzeju darbības pamati" mērķis ir izglītības procesa rezultātā sniegt izpratni un pamata zināšanas par muzeju kā vienu no kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas, izpētes un popularizēšanas veidiem, bagātināt izpratni par dažādu profilu muzeju darbības specifiku un aktualitātēm muzeju jomā. Sniegt pamata zināšanas, kas noderīgas praktiskajā darbā jebkurā muzeja profesijā.

Programmas apguve tiks organizēta no 2018. gada jūnija līdz augustam Saldū  (maksā par programmas apguvi iekļauta arī dzīvošana Saldū un ēdināšana!)

(šajā grupā priekšroka tiks dota Kurzemes reģionā dzīvojošajiem) un no 2018. gada jūnija līdz 2019. gada janvārim Rīgā.

Pieteikšanās līdz 16. aprīlim!

Varāk par programmu šeit: