Aktualitātes

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina darbā kultūras pasākumu organizatoru/projektu kuratoru uz noteiktu laiku pilnā slodzē

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt un īstenot muzeja pasākumus, izstādes, ekspozīcijas u. c. publisko pakalpojumu formas;
  • Nodrošināt projektu saturisko, konceptuālo izveidi un organizatorisko, tai skaitā finansiālo vadību; īstenot sadarbību ar projektu izveidē iesaistītiem māksliniekiem, tehniķiem;
  • Vadīt muzeja pasākumus, diskusijas, ekskursijas.

Prasības:

  • Augstākā izglītība humanitārajās vai mākslas zinātnēs;
  • Teicamas zināšanas literatūrā un mūzikā;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • Datorprasmes darbā ar Word, Excel un interneta pārlūkprogrammām;
  • Augsta atbildības izjūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu;
  • Labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • Spēja strādāt komandā, kā arī patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Pieredze muzeja darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu (sākot no 700.00 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • Darbu nacionāla mēroga muzejā, gatavojoties muzeja atklāšanai pēc rekonstrukcijas;
  • Sociālās garantijas;
  • Interesantu darba vidi un atsaucīgus, radošus kolēģus.

Motivētu pieteikumu un CV līdz 15.11.2017. sūtīt uz muzejs@rmm.lv vai iesniegt personīgi Rakstniecības un mūzikas muzejā Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001 vai nosūtīt pa pastu (ja dokumenti tiek nosūtīti pa pastu, pasta zīmogs ir 2017.gada 15.novembris)

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvēlēti otrajai (sarunu) kārtai.