Rītdienas Muzejs: Muzejs un sociālie mediji: Kā izstāstīt savu stāstu?

Aicinām pieteikties uz Latvijas Muzeju biedrības "Rītdienas muzejs" otro pasākumu "Muzejs un sociālie mediji: Kā izstāstīt savu stāstu?" 9.oktobrī Talsu novada muzejā.

Otrā Latvijas Muzeju biedrības pieredzes apmaiņas un profesionālās pilnveides platformas “RĪTDIENAS MUZEJS” pasākuma fokusā - muzeju komunikācija sociālajos medijos.

Saruna ar savu esošo un potenciālo apmeklētāju daudziem muzejiem un to darbiniekiem ir jau kļuvusi par pašsaprotamu un neiztrūkstošu ikdienas sastāvdaļu. Prasmīgi veikta tā muzejiem, palīdz veidot pozitīvu publisko tēlu, uzturēt ilgtermiņa attiecības ar saviem apmeklētājiem un nodot savu vēstījumu arī potenciālajiem apmeklētājiem.

Kādas ir vizbiežāk pieļautās kļūdas muzeja komunikācijā sociālajos medijos? Kā radīt stāstus, kas iedvesmo un uzrunā muzeja sekotājus? Kādēļ ir svarīgi veidot sociālo mediju komunikācijas plānu un kā to labāk darīt? Kādēļ Latvijas muzeji sociālajos medijos tik maz piedāvā stāstus par muzeja galveno resursu - kolekciju? Ar kādām grūtībām muzeju darbiniekiem jāsastopas, lai izveidotu pievilcīgu, kvalitatīvu saturu? Kāda ir nozīme vizuālajai komunikācijai un sadarbībai ar viedokļa līderiem?

Lekciju un praktisku darbnīcu muzeju darbiniekiem par kvalitatīvu un efektīgu komunikāciju sociālajos medijos vadīs LNMM komunikācijas nodaļas vadītāja Annija Sauka.

Uz pasākumu aicināti muzeju darbinieki, kuru ikdienas darbs saistīts ar muzeja komunikāciju un publiskā tēla veidošanu, interpretāciju, izglītību un apmeklētājiem, kā arī muzeju vadītāji.

Dalība pasākuma bezmaksas.

Dalībnieku vietu skaits pasākumā ierobežots – 25

Pieteikšanās līdz 25.septembrim, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti