Aktualitātes

Rundāles pils muzejs aicina darbā galveno speciālistu Krājuma nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

  • noformēt visa veida krājuma uzskaites dokumentāciju;
  • iepazīt un pārzināt muzeja krājuma priekšmetu kolekcijas, nodrošināt to ikdienas uzskaiti un apriti atbilstoši noteikumiem;
  • veikt krājuma priekšmetu zinātnisko izpēti un apraksta sagatavošanu;
  • ievadīt un rediģēt datus muzeja elektroniskajā uzskaites sistēmā KAUS (Krājuma un Arhīva Uzskaites Sistēma);
  • sagatavot priekšmetu anotācijas;
  • sagatavot informāciju par krājuma priekšmetiem muzeja mājaslapai un krājuma apmeklētājiem.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students). Par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība vēsturē vai mākslas zinātnē;
  • teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas. Par priekšrocību tiks uzskatītas vācu, franču, krievu valodas zināšanas;
  • vēlama pieredze zinātniskās pētniecības darbā;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja būt atbildīgam, pašam organizēt savu ikdienu, lai sasniegtu izvēlētos mērķus;
  • spēja operatīvi pielāgoties apstākļiem;
  • datorprasmes MS Office vidē.

Piedāvājam:

  • veikt atbildīgu un izzinošu darbu, strādājot ar vienu no bagātākajām lietišķi dekoratīvās mākslās kolekcijām Latvijas muzejos;
  • pieredzi muzeja krājuma darbā, profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku, sociālās garantijas.

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2018. gada 12. septembrim.

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam nosūtīt Rundāles pils muzejam, Pilsrundālē, Rundāles novadā, Rundāles pagastā, LV-3921 vai elektroniski uz e-pastu: liva.klabere@rundale.net ar norādi “Pieteikums uz galvenā speciālista amatu Krājuma nodaļā”. Papildu informācija: liva.klabere@rundale.net; 26392583. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.