Aktualitātes

Uzaicinājums dalībai LU 76. starptautiskās zinātniskās konferences “Zinātņu vēsture un muzeoloģija” sekcijas sēdēs

Turpinot LU Zinātņu un tehnikas vēstures muzeja darbības tradīcijas, aicinām pieteikt dalību “Zinātņu vēsture un muzeoloģija” sekcijas darbā, kas notiks 2018.gada 29.janvārī no pl. 10.00 - 17.00, muzeja zālē (415.) Raiņa bulvārī 19, Rīgā

Latvijas valsts simtgades gadā centīsimies pulcināt ne tikai Latvijas Universitātes (LU) un Latvijas muzeju speciālistus un zinātniekus, bet tiksimies, lai demonstrētu un runātu  par muzeju stratēģiskās attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē, par muzeju lomu sabiedrībā, par muzejpedagoģijas aktualitātēm, par muzeoloģisko pētījumu rezultātiem, atklāsim muzeju krājumu bagātības kā studiju un pētniecības darba bāzi. Gatavojoties Latvijas Universitātes simtgadei, skatīsim LU vēsturisko lomu zinātņu attīstībā un izcilu zinātnieku darbību augstskolas un valsts zinātniskās darbības nostiprināšanā.

Sekcijas darbs tiks organizēts 2 sēdēs: rīta un pēcpusdienas sēdes. Konferences darba formas: referāts, ziņojums, plakāts, videoprezentācija.

Sekcijas darba kārtībā ir plānota rakstu krājuma “Zinātņu vēsture un muzejniecība” 815.sējuma atvēršana

Pieteikšanās līdz 2017.gada 15.decembrim: ŠEIT

Papildus informācija: LU Zinātņu un tehnikas vēstures muzeja direktore Iveta Gudakovska (Iveta.Gudakovska@lu.lv)