Каталог музеев Латвии

Баускский замок-музей

Pilskalns, Bauska, Bauskas raj. LV-3901

  •  63923793

Ansambļa "Brokastis četratā" koncerts Bauskas pilī

 

8. декабря, 2018

Bauskas pils muzejs un  ansamblis "Brokastis četratā" ielūdz uz koncertu sestdien, 8. decembrī plkst. 18.00 Bauskas pilī.

Koncerta programma veidota galvenokārt kā improvizācija par deju un tās muzikālo atspoguļojumu cauri laikmetiem un tautām, ļaujot klausītājam vaļu iztēlei. Šeit ir gan Bolero, gan Menuets, gan Balets un polovciešu dejas. Programmas dažādībai tajā iekļautas arī latviešu tautasdziesmu apdares, kas ar savu daudzveidīgo skanējumu rada īpašu programmas noskaņu. Visi skaņdarbi ir ansambļa dalībnieku aranžēti īpaši šim sastāvam un šādā veidā Bauskā tiks atskaņoti pirmoreiz. Iepriekšējo reizi mūziķi Bauskas pilī viesojās 2012.gada decembrī.

"Brokastis četratā" dalībnieki katrs pazīstami kā mūzikas profesionāļi. Četri akadēmiski izglītoti mūziķi, kuriem patīk rast prieku mūzikā – pianists Mārtiņš Zilberts, kontrabasists Jānis Stafeckis, flautists Andis Klučnieks un sitaminstrumentālists Aivars Krastiņš.

Ikdienā katrs no ansambļa dalībniekiem darbojas atšķirīgās akadēmiskās mūzikas nozarēs - opera, kamermūzika, džezs, kora mūzika, baroka mūzikas atskaņošana u.c.. Šajās atšķirīgajās profesionālajās pieredzēs pilnveidotā individuālā meistarība, ansambļa dalībnieku akadēmiskā izglītība un vienlaikus intelektuālais un humora pilnais dzīves skatījums veido unikālo muzikālo materiālu, ko ansamblis piedāvā publikai.

Ansamblis "Brokastis četratā" savu pirmo koncertu sniedza 2005. gada 9. oktobrī. Kopš tā laika sniegti vairāki desmiti koncertu visā Latvijā. Gandrīz katru gadu top kāda jauna koncertprogramma.

Biļetes cena:

  • 7 EUR Bauskas pils muzeja kasē. Biļetes var rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma
  • 8 EUR "Biļešu Paradīze" kasēs

Sīkāka informācija mājas lapā: www.bauskaspils.lv.

Elīna Jegorova

Bauskas pils muzeja

Sabiedrisko attiecību-klientu apkalpošanas vadītāja
+ 371 63923793
+371 20011880
 www.bauskaspils.lv 

 
blog comments powered by Disqus