Каталог музеев Латвии

Латвийский пожарный музей

• fax 67075949

Linas Agapi personālā fotoizstāde „Pikseļu mozaīka”

21. марта – 30. апреля, 2015

No 21. marta līdz 30. aprīlim Latvijas Ugunsdzēsības muzejā Hanzas ielā 5, Rīgā skatāma Linas Agapi personālā fotoizstāde „Pikseļu mozaīka”.

Linas Agapi pirmā iepazīšanās ar fotografēšanu notikusi skolas gados vietējā kultūras nama foto pulciņā. Desmitgadē pēc skolas absolvēšanas fotografēt sanāca daudz retāk, nekā būtu bijusi vēlēšanās.

Aizraušanās ar jaunu spēku nāca vēlāk- pasaules aktīvas apceļošanas laikā, kad izrādījās, ka būtu vēlamas dziļākas zināšanas fotogrāfijā. Dzīves ceļu līkloči un sagadīšanās 2012. gadā Linu atveda uz Trifanova- Bogdanova foto skolu. Turpmāk meistarība slīpēta RVR foto klubā, pašlaik- RVR Tautas mākslas foto studija. Ar studiju muzejam izveidojusies cieša radoša sadarbība jau vairāku gadu garumā, kopīgi organizētās tematiskās foto izstādes ievērojami papildina muzeja piedāvājuma tematiku un bagātina apmeklētāju loku.

Lina foto kluba izstādēs ar saviem darbiem piedalās no 2013. gada un darbi atzinīgi novērtēti jau ar 10 laureāta diplomiem. Autorei ir ļoti plašs darbu tematikas diapazons, neatkārtojams individuāls pasaules, unikālu dabas parādību un ainaviskais skatījums, katrā darbā- filozofisks atainotā materiāla traktējums, ko apliecina autores pirmā personālā foto izstāde „Pikseļu mozaīka”.

Aivars Mednis

Latvijas Ugunsdzēsības muzeja direktors