Каталог музеев Латвии

Музей истории Риги и мореходства

• phone:   67210226

Ģimenes diena Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā

27. мая, 2012

Svētdien, 27. maijā, animācijas filmu tapšanas stiķus un niķus būs iespējams atklāt Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, kur izstādē „Tā top animācija” no plkst. 10.00 – 17.00 notiks Ģimenes diena. Lieli un mazi aicināti uzzināt, izzināt, veidot, zīmēt, krāsot.

Ģimenes dienas apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas nodarbes. Interesenti varēs doties ekskursijās „animācijas pasaulē”, uzzinot kā radās un kā top animācijas filmas. Ikvienam būs iespēja piedalīties „Paša garākā zīmējuma” tapšanā uz 1 km garā papīra ruļļa! Īpašā darbnīcā visu paaudžu bērni varēs mācīties  veidot taumatropu – optisko rotaļlietu, ar kuru ļaudis spēlējušies jau pirms 200 gadiem, 19. gadsimta sākumā! Zīmējot un krāsojot uz īsta Gaismas galda animācijas filmas „Lote un Mēnessakmens noslēpums” varoņus, varēs iejusties animācijas filmu veidotāja - mākslinieka lomā.

Ieejas maksa izstādē: pieaugušajiem - Ls 0,50, skolēniem un pensionāriem – Ls 0,20.

Izstāde „Tā top animācija” būs atvērta līdz 31. maijam.

Informāciju sagatavoja:

Ingrīda Lukašēviča

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Tel.: 67356680; 29129052

E-pasts: lukasevica@rigamuz.lv