Каталог музеев Латвии

• phone:   Fax: 67356027

Aicinām uz „Sikspārņu vakaru” Dabas muzejā

6. ноября, 2013

Latvijas Dabas muzejā trešdien, 6. novembrī, no plkst. 18 līdz 21 notiks „Sikspārņu vakars” – pasākums bērniem ar izzinošām spēlēm un radošām darbnīcām.

Laikā, kad vakarus pārņem krēsla, gājputni aizlidojuši, bet Latvijā ziemojošie dzīvnieki cītīgi gatavojas gada aukstākajiem mēnešiem, aicinām apmeklēt Dabas muzeja pasākumu „Sikspārņu vakars”, kurā tuvāk izpētīsim ne tikai šos noslēpumainos un mazpazīstamos zīdītājus, bet arī citus dzīvniekus.

Sikspārņi savas zīdītājiem neraksturīgās uzvedības dēļ jau gadsimtiem ilgi cilvēkos raisījuši dažādas emocijas un bijuši leģendām apvīti. Bet cik patiesi ir šie priekšstati? Vakara gaitā uzzināsiet, kādas sikspārņu sugas sastopamas Latvijā un pasaulē, kā tie izskatās, kur dzīvo, ko ēd un kā atšķiras to uzvedība ziemā un vasarā.

Mazie apmeklētāji muzeja speciālistu vadībā varēs izspēlēt dažādas izglītojošas spēles par sikspārņiem un citiem meža zvēriem, uzzinot, kur zvēri ziemo, kādus barības krājumus vāc un kā dažādos gadalaikos mainās to kažoks un tauku slānis.

Pasākuma sākums plkst. 18:00, ieejas maksa pieaugušajiem, pensionāriem, studentiem un skolēniem – 1.00 Ls (1.42 €).

Polīna Šķiņķe,

Latvijas Dabas muzeja