Каталог музеев Латвии

Латвийский музей природы

4 K.Barona str., Riga, LV-1050

  •  67356023
  • phone:   Fax: 67356027

Dabas muzejs ir sagaidījis šī gada 100 tūkstošo apmeklētāju

 

Dabas muzejs ir sagaidījis 100 000. apmeklētāju šogad! Sirsnīgi sveicam Lielbritānijā dzīvojošo pāri no saulainās Kalifornijas – Kurtu Maksu (Kurt Max) un Šāronu Vincentu (Sharon Vincent)!

Kurtam Maksam un Šāronai Vincentai patīk ceļot un jo īpaši apmeklēt dažādus muzejus, uz Latviju viņi ir atbraukuši īsās ziemas brīvdienās. Kļūšana par Dabas muzeja īpašajiem apmeklētājiem būs kā neaizmirstams piedzīvojums, ar ko dalīties.

 100 000. apmeklētāju Latvijas Dabas muzejā sagaidīja un sveica muzeja direktore Skaidrīte Ruskule un Komunikācijas nodaļas vadītāja Diāna Meiere, pasniedzot īpašu pārsteiguma dāvanu un piedāvājot ekskursiju pastāvīgajās ekspozīcijās.

Interesanti, ka, neskatoties uz nelielo tūristu īpatsvaru muzejā – 5%–, par zīmīgajiem apmeklētājiem šogad ir kļuvuši tieši viņi. Lai šo īpatsvaru nākamgad palielinātu, būsim atvērti arī pirmdien 2. un otrdien 3. janvārī, jo tieši gadu mijā Rīgā ir vērojams lielāks tūristu pieplūdums. Aicinām arī skolēnus izmantot pēdējās brīvlaika dienas, lai apmeklētu muzeju kopā ar sev mīļajiem! Pirmdien un otrdien Dabas muzejā būs apskatāmas muzeja ekspozīcijas, izstāde „Ārstēsim klimatu!” un pieejama uzdevumu trasīte „Ziemas vēstules”.

Muzeja apmeklētāju skaits katru gadu ir ievērojams, lepojamies, ka 100 000 robežu sasniedzam jau piekto gadu pēc kārtas! Dabas muzejs saka paldies visiem saviem apmeklētājiem, novēl gaišus svētkus un nākamgad sola pārsteigt ar jaunām izstādēm un citiem interesantiem pasākumiem.


 

Baiba Krustiņa,

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

Tālr.: 67356025

E-pasts: baiba.krustina@ldm.gov.lv

 
blog comments powered by Disqus