Новости отрасли

Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs aicina darbā Galveno speciālistu

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt pētniecisko darbu saskaņā ar muzeja stratēģisko plānu.
  • Krājuma artefaktu izpēte, ievadīšana NMKK.
  • Veikt ekspozīciju un izstāžu plānu izstrādi.
  • Veikt zinātniski izglītojošo, metodisko un konsultatīvo darbu.

Prasības pretendentam/-tei:

  • Bakalaura vai maģistra  grāds vēsturē.
  • Darba pieredze muzejā, kultūras mantojuma vai zinātniskās iestādēs vismaz 3 gadi.
  • Zināšanas  Zemgales kultūretnogrāfiskā novada vēsturē  zināšana  tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Izpratne par muzeja darbību un funkcijām, pieredze ekspozīciju un izstāžu izveidē tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas.
  •  Svešvalodu prasme, bet labas vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Laba datorprasme, t.sk. darbs ar Excell izklājlapām.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalga  714 EUR
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku (pārbaides laiks – 3 mēneši).

Darba vieta: Jelgava, Akadēmijas iela 10.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem/-tēm pieteikties līdz 2019. gada 31. martam  iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: muzejs@muzejs.jelgava.lv    vai iesniedzot tos personīg,i vai atsūtot pa pastu Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas  muzejam, Akadēmijas iela 10, Jelgava, LV3001

Informācijai: e-pasts: gita.grase@muzejs.jelgava.lv , tālr. numurs: 63027948