Новости отрасли

J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs aicina pieteikties uz noformēšanas mākslinieka amatu

J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs (reģ. Nr. 90009114646) aicina pieteikties uz noformēšanas mākslinieka amatu ( uz noteiktu laiku)

Prasības pretendentiem:

- augstākā  vai vidējā profesionālā  mākslas izglītība ;

- ļoti labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;

- pieredze darbā ar programmu Adobe-Photoshop un Adobe-Illustrator;

- augsta saskarsmes kultūra, labas sadarbības un organizatoriskās prasmes;

- precizitāte un augsta atbildības sajūta;

- spēja strādāt patstāvīgi, pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu.

Mēnešalga: EUR 533.00 (bruto).

Iepriekšēja prakse muzeja ekspozīciju un izstāžu tehniskajā izstrādē un iekārtošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikuma dokumentus ( motivācijas vēstule, CV, izglītības dokumenta kopija) lūdzam iesniegt līdz 13.janvārim personiski vai pa pastu J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā Striķu ielā 22, Saldū, Saldus nov., LV-3801, vai iesūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: agrita.ozolina@saldus.lv.

Kontakttālrunis informācijai - 26534259,

Agrita Ozoliņa, muzeja direktore