Новости отрасли

Jūrmalas pilsētas Muzejs aicina darbā apmeklētāju centra speciālistu

JŪRMALAS PILSĒTAS MUZEJS AICINA DARBĀ APMEKLĒTĀJU CENTRA SPECIĀLISTU (profesijas kods 2621 13) Jūrmalas pilsētas muzeja filiālē, Aspazijas māja, adrese- Z.Meierovica pr.18/20, Jūrmalā

PRASĪBAS:

  •  vēlama augstākā izglītība humanitāro zinātņu jomā;
  •  pieredze komunikācijās ar cilvēkiem un ekskursiju vadīšanā;
  • vēlama pieredze tirgzinībā un grāmatvedībā;
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar kases aparātu un karšu pieņemšanas un nolasīšanas terminālu;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • prasme strādāt komandā, disciplinētība, precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju, komunikabilitāte, laba saskarsmes kultūra;
  • vēlama vismaz divu gadu pieredze apmeklētāju centra speciālista vai līdzīgā amatā.

AMATA PIENĀKUMI:

  • strādā ar muzeja apmeklētājiem un tūristiem, nodrošina visu nepieciešamo informāciju par muzeju un tā sniegtajiem pakalpojumiem, koordinē savlaicīgu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu muzeja apmeklētājiem;
  • pārdod suvenīrus, kārto un atbild par suvenīru tirdzniecības vietas finanšu dokumentācijas un atskaišu noformēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • piedalās muzeja izglītojošajā darbā un iesaistās dažādu projektu izstrādē un realizācijā;
  • vada ekskursijas Jūrmalas pilsētas muzeja filiālē, Aspazijas māja, Z.Meierovica pr.18/20, nodrošina to norisi muzeja telpās saskaņā ar muzeja noteikto programmu.

PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • radošu un atbildīgu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un atsauksmes (vēlams) nosūtīt uz e-pastu: muzejs@jurmala.lv ar norādi KONKURSAM UZ APMEKLĒTĀJU CENTRA SPECIĀLISTA AMATU vai iesniegt personīgi Jūrmalas pilsētas muzejā līdz 2019.gada 24.jūlijam.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Tālrunis informācijai 67769445 vai 67761913.