Новости отрасли

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina darbā projektu vadītāju

JŪRMALAS PILSĒTAS MUZEJS

Reģistrācijas nr. 90000056408

Tirgoņu iela 29, Jūrmala

AICINA DARBĀ PROJEKTU VADĪTĀJU

(profesijas kods 2422 01)

PRASĪBAS:

  •  Augstākā izglītība vadības zinātņu vai humanitāro zinātņu jomā;
  •  Zināšanas un pieredze pašvaldību, valsts un starptautisku projektu vadībā;
  •  Vismaz divu gadu pieredze projektu vadītāja amatā;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Prasme strādāt komandā, labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, organizatora spējas;
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes un plānot savu darbu, disciplinētība, precizitāte un atbildības sajūta;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.

AMATA PIENĀKUMI:

  • Sagatavo projektu pieteikumus finanšu līdzekļu piesaistei no pašvaldības, nacionālajiem un starptautiskajiem finanšu instrumentiem, Eiropas Savienības programmām un fondiem;
  • Organizē un vada atbalstīto projektu īstenošanu, sastāda un noformē projekta dokumentāciju, sagatavo nepieciešamos dokumentus apstiprināšanai Jūrmalas pilsētas domē.
  • Sagatavo līgumus un projekta izpildei nepieciešamo tehnisko dokumentāciju, veic iepirkuma procedūras, sastāda projekta starp atskaites un gala atskaiti;
  • Kontrolē projektu izpildi atbilstoši noteiktajiem termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • Plāno projektiem nepieciešamos resursus un atbild par to efektīvu izmantošanu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu 1012 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā.

Pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un atsauksmes (vēlams) nosūtīt uz e-pastu: muzejs@jurmala.lv ar norādi KONKURSAM UZ PROJEKTU VADĪTĀJA AMATU vai iesniegt personīgi Jūrmalas pilsētas muzejā līdz 2019.gada 6.septembrim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Tālrunis informācijai 67764746 vai 67761913.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka:

1)pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2)personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas pilsētas dome, kontaktinformācija: Jomas 1/5, Jūrmala, LV-2015, tālr.nr.67093816, 67093843, elektroniskā pasta adrese: pasts@jurmala.lv

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt interneta mājas lapā www.jurmala.lv