Новости отрасли

Ķekavas novadpētniecības muzejs aicina darbā izglītojošā un komunikāciju darba speciālistu

Ķekavas novadpētniecības muzejs aicina darbā

izglītojošā un komunikāciju darba speciālistu:

Galvenie amata pienākumi:

  •  Izstrādāt scenārijus un citus materiālus muzeja izglītojošam darbam dažādām vecuma grupām;
  •  Vadīt ekskursijas izstādēs un ekspozīcijās, vadīt muzejpedagoģiskās programmas un izglītojošus pasākumus;
  • Nodrošināt sadarbību ar skolām un izglītojošām iestādēm;
  • Piedalīties projektu izstrādē un īstenošanā;
  • Apkalpot un sniegt konsultācijas muzeja apmeklētājiem;

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • labas angļu valodas zināšanās;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • nepieciešamas labas publiskās uzstāšanās un komunikācijas prasmes;
  • autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • darba alga no EUR 883,00 bruto mēnesī.
  • Iesniedzamie dokumenti:
  • dzīves un darba gājums (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus iesniegt līdz 2020.gada 15.janvārim Ķekavas novadpētniecības muzeja vadītājai Rīgas ielā 26, Ķekavā vai e-pastā kekavaskc@kekava.lv.