Новости отрасли

Latvijas Muzeju biedrība izsludina “RĪTDIENAS MUZEJS” pavasara pasākumu programmu

“RĪTDIENAS MUZEJS” ir profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas programma muzeju speciālistiem. Tā tika uzsākta 2018.gadā un guva lielu muzeju speciālistu atsaucību un interesi. Pogrammas mērķis ir izglītot muzeju darbiniekus un sniegt tiem praktiskas zināšanas ikdienas darba veikšanai, tādējādi veicinot Latvijas muzeju nozares attīstību kopumā.

2019.gada pavasara sezonā “RĪTDIENAS MUZEJS” piedāvās trīs pasākumus: 6.martā Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā notiks muzeju speciālistu pieredzes apmaiņas pasākums “Atvērtais krājums” (pieteikšanās pasākumam ir noslēgusies), 3.aprīlī Rīgā Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā muzeju speciālistiem vadošos amatos tiks piedāvāta sociālantropologa Roberta Ķīļa praktiska lekcija “Nemateriālie motivācijas rīki”, savukārt 3.maijā Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā muzeju pedagogi, gidi un interpretācijas speciālisti tiks aicināti uz meistarklasi angļu valodā “Izpētē balstīts dialogs un daudzu maņu pieeja darbā ar apmeklētājiem muzejos” (“Enquiry Based Dialogue and Multi-Sensory Approach in Museums”), kuru vadīs pieredzējusi kuratore, muzejpedagoģe un lektore no Lielbritānijas Abigaila Hirša (Abigail Hirsch).

Uz pasākumiem ir aicināti Latvijas Muzeju biedrības biedri. Detalizētāku informāciju par 3.aprīļa un 3.maija pasākumiem un  pieteikšanos uz tiem Latvijas Muzeju biedrības biedri kā ierasts saņems e-pasta vēstules veidā.

Vairāk informācijas:

Anna Balandina