Новости отрасли

Liepājas muzejs aicina darbā VĒSTURNIEKU

Liepājas muzejs konkursa kārtībā aicina darbā VĒSTURNIEKU

Darba pamatpienākumi:

  • Plānot un īstenot pētniecisko darbu;
  • Veidot ekspozīcijas un izstādes muzejā;
  • Gatavot lekcijas, referātus un rakstus publikācijām;
  • Vākt muzeja krājuma materiālus;
  • Ievadīt muzeja datus Nacionālā muzeju krājumu kopkatalogā
  • Vadīt ekskursijas muzejā.

Prasības pretendentiem:

  • Bakalaura vai maģistra grāds vēsturē;
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā, gatavot un sniegt prezentācijas;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (angļu un vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • Pamatzināšanas darbā ar datoru (MS Office);
  • Prasme strādāt gan komandā, gan individuāli.

Piedāvājam:

  • Radošu un atbildīgu darbu;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas.

Pieteikšanās termiņš līdz 2019. gada 26. augustam.

Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Vēsturnieka vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: dace.karkla@liepaja.lv vai iesniedzot personīgi Liepājas muzejā, adrese: Kūrmājas prospektā 16/18, Liepāja, LV-3401. Papildus informācija: tālr. +371 26476528; +371 27048864.