Новости отрасли

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Rīgas vēstures izpētes un ekspozīciju darba nodaļas vadītāja/-as amatu

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs (Reģ. Nr. 90000029912) izsludina konkursu uz vakanto Rīgas vēstures izpētes un ekspozīciju darba nodaļas vadītāja/-as amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

• Vadīt nodaļas darbu, nodrošināt plānoto rezultātu sasniegšanu.
  • Piedalīties muzeja darba stratēģiskajā un gada plānošanā.
  • Veikt pētniecisko darbu.
  • Vadīt un veikt ekspozīciju un izstāžu zinātnisko sagatavošanu, finansējuma piesaistes projektu izstrādi un realizāciju, ekspozīciju uzraudzību.
  • Veikt zinātniski izglītojošo, metodisko un konsultatīvo darbu.

Prasības pretendentam/-tei:

• Vismaz maģistra grāds vēsturē.
  • Darba pieredze muzejā vai kultūras mantojuma vai zinātniskās iestādēs vismaz 5 gadi.
  • Labas prasmes veikt pētniecisko darbu, pieredze Rīgas 16.–19. gs. vēstures izpētē tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Izpratne par muzeja darbību un funkcijām, pieredze ekspozīciju un izstāžu izveidē tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas.
  •  Labas vācu valodas zināšanas, citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Vadības, komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes.
  • Labas datorprasmes.

Piedāvājam:

• Bruto mēnešalgu no 900.00 līdz 1000.00 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei).
  •  Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta: Rīgā, Palasta ielā 4.

Iesniedzamie dokumenti:

• Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem/-tēm pieteikties līdz 2019. gada 31. janvārim iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “nodaļas vadītājs” vai iesniedzot tos personīgi vai atsūtot pa pastu Rīgas vēstures un kuģniecības muzejam, Palasta iela 4, Rīga, LV-1050.

Informācijai: e-pasts: celmina@rigamuz.lv ar norādi “nodaļas vadītājs”, tālr. numurs: 67356702. Konkursa nolikumu skatīt: www.rigamuz.lv