Новости отрасли

Talsu novada muzejs aicina darbā krājuma glabātāju

Talsu novada pašvaldība (Reģ. Nr. 90009113532)

Talsu novada muzejs

izsludina atklātu konkursu uz vakanto KRĀJUMA GLABĀTĀJA amatu

(Kods pēc Profesiju klasifikatora 2621 03)

Galvenie amata pienākumi:

  •  Muzeja  krājuma komplektēšana, priekšmetu uzskaite, saglabāšana;
  • Datu ievadīšana Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogā;
  • Pētnieciskais darbs;
  • Izstāžu veidošana;
  • Ekskursiju vadīšana muzejā;
  • Krājuma nodaļas apmeklētāju konsultēšana.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība vēsturē);
  • Labas valsts valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas vācu un krievu valodas zināšanas);
  • Datorprasmes (MS Word, Excel, Internet);
  • Kārtīgums, precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Bruto mēnešalgu 695 EUR;
  • Interesantu darba vidi;
  • Iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt valsts un pašvaldību muzejus.

Pieteikšanās termiņš līdz 2019. gada 9. oktobrim plkst. 14.00.

Iesniedzamie dokumenti:

Dzīves apraksts (CV);

Motivācijas vēstule;

Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus ar norādi “Krājuma glabātājs” var iesniegt Talsu novada muzejā personīgi slēgtā aploksnē, vai sūtīt pa pastu: Talsu novada muzejs, K. Mīlenbaha ielā 19, Talsos, LV 3201, vai iesūtīt e-pastā: novadamuzejs@talsi.lv

Uzmanību! Konkursa komisija līdz 11. oktobrim sazināsies ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz tikšanos klātienē.

Tālrunis uzziņām: 29109870