MenuClose

09.11

Kurzemes reģiona jaunākais muzeju virtuālais piedāvājums

 

Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs izveidojis divas jaunas virtuālās tūrēs: “Migrācijas ainava”, kas ir divu Latvijā dzīvojošu Ķīnas mākslinieku izstāde, un izstāde “Bezgalīga atgriešanās”, kas veltīta dzejnieka Māra Čaklā 80. gadu jubilejai. 

 

Kuldīgas novada muzeja mājaslapā ir iespēja noskatīties šoruden notikušās starptautiskās zinātniskās konferences par Kurzemes hercogisti un Kuldīgas vēsturi video ierakstus. Muzejs ir izveidojis arī mobilu spēli pilsētvidē “Vecpilsētas nianses”, kura ļauj ielūkoties pilsētas senajās ainās, aplūkojot ēku fotogrāfijas no muzeja krājuma, kā arī uzzināt vēsturiskus faktus par Kuldīgu.

 

Talsu novada muzejs papildinājis savu virtuālo izstāžu klāstu ar trīs jaunām tematiskām izstādēm: “Virtuves dekoratīvās tekstilijas – sadzīves maisiņi un sienas dekori Talsu novada muzeja krājumā”, “Otrā pasaules kara karavīri” fotogrāfijās, virtuālā izstāde “Pastkartes – notvertie mirkļi”.

 

Aizputes novadpētniecības muzejs, sadarbojoties ar autoru Gati Kalniņu, piedāvā Aizputes pilskalna 3D vizualizāciju.

 

Tukuma muzejs paplašinājis savu piedāvājumu skolotājiem un skolēniem, papildinot to ar materiāliem par 1919. gadu, kā arī izveidojis izzinošu īsfilmu “Lizī stāsts.1919”

 

Ir vērts ielūkoties visu muzeju sociālo tīklu kontos, kur var iepazīties gan ar krājuma priekšmetu stāstiem, gan ar aktuālo izstāžu reportāžām, gan ar citiem muzeju virtuālajiem piedāvājumiem!