IzvēlneAizvērt

27.09

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzeja tēls

UZMANĪBU! Ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits un pieteikšanās 27. septembra pasākumam ir noslēgusies! Pateicamies visiem par atsaucību! Ja vēlaties, lai Jūs informējam, ja atbrīvojas vieta pasākumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu katrina.kukoja@gmail.com.

Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju 2021. gada septembrī un oktobrī aicina uz profesionālās pilnveides programmu “Rītdienas muzejs”, kura šogad fokusēsies uz starpnozaru mijiedarbību. 

 

Kas ir dizaina domāšana? Un kā tā var pozitīvi ietekmēt muzeja tēlu? Par to trešajā Rītdienas muzeja pasākumā “Muzeja tēls” stāstīs un praktiskā meistardarbnīcā parādīs dizaina speciāliste Ilze Kundziņa. Turpinājumā radošā meistardarbnīcā produktu dizainers Mareks Birznieks palūkosies uz muzeja iespējām dažādot savu produktu (suvenīru, grāmatu, katalogu) klāstu. Noslēgumā zīmolvedības un komunikācijas eksperte Lolita Ozoliņa pastāstīs par vienotas identitātes nozīmi muzejā veiksmīgai komunikācijai ar apmeklētāju.

 

Norises laiks: 27. septembris, 10.00-17.15

Norises vieta: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga.

Lektori: Ilze Kundizņa, Mareks Birznieks, Lolita Ozoliņa

Reģistrācija: šeit 

Dalības maksa: 3.00 EUR kafijas pauzei

Dalībnieku skaits: 25

Dalībniekiem ir nepieciešams derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti tiks pārbaudīti pie reģistrācijas.

 

Programmas norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.