IzvēlneAizvērt

24.11

Seminārs: Sadarbība ilgtspējīgai attīstībai. Kurš palīdzēs muzejiem izglābt pasauli?

2020. gada 24. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks tālākizglītības seminārs Latvijas muzeju darbiniekiem “Sadarbība ilgtspējīgai attīstībai. Kurš palīdzēs muzejiem izglābt pasauli?”.

Pasākuma pirmajā daļā ar priekšlasījumiem piedalīsies Latvijas Muzeju biedrības un Latvijas Nacionālās bibliotēkas kopīgi sastādītā tiešsaistes izdevuma “Muzeji un ilgtspējīga attīstība” veidotāji, kā arī muzeji, kuru labās prakses piemēri iekļauti izdevumā (Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs, Tukuma muzejs, Žaņa Lipkes memoriāls).

Otrajā daļā dalībnieki tiks aicināti ieskatīties trīs topošās, ar ilgtspējīgu attīstību saistītās muzeju izglītības programmās – noklausīties muzeju (Latvijas Dzelzceļa muzejs, LNB ekspozīcija “Grāmata Latvijā”, Latgales Kultūrvēstures muzejs) piesaistīto ekspertu priekšlasījumus dažādās zinātņu jomās, uzzināt un diskutēt par sadarbībā ar ekspertiem topošajām nodarbībām.

Semināra darba valoda: latviešu.

Reģistrācija un papildu informācija:

Dalība – bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits – 60. Iespēju piedalīties iegūs tie, kuri pirmie reģistrēsies.

Reģistrēšanās iespējama līdz 13. novembra plkst. 23:59, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv

Atbalsta: Izdevums un tā atklāšanas pasākums top projektā Bridge 47 ar Izglītības iniciatīvu centra atbalstu.