IzvēlneAizvērt

Daugavas muzejs aicina darbā galveno krājuma glabātāju

Mēs piedāvājam:

• darbu skaistā un zaļā vietā uz Doles salas;
  • atalgojumu no 1210 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • iespēju apmeklēt apmācības un kursus;
  • iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt valsts un pašvaldību muzejus.

No pretendenta sagaidām:

• izpratni par muzeja darbu un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu;
  • bakalaura grādu vēsturē vai mākslas vēsturē;
  • pieredze krājuma darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • latviešu valodas zināšanas atbilstoši C līmeņa pirmajai pakāpei;
  • datorprasmes darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī.

Galvenie darba pienākumi:

• nodrošināt muzeja krājuma politikas izstrādi un kvalitatīvu muzeja krājuma saglabāšanu, uzturēšanu un digitalizēšanu.
  • nodrošināt muzeja krājuma veidošanu, papildināšanu, uzskaiti, saglabāšanu un rīcību ar tajā esošajiem priekšmetiem atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.956 “Noteikumi par Nacionālo muzeju krājumu”;
  • nodrošināt krājuma darbu, organizēt pienākumu sadali, sekot līdzi gada plānam.
  • veikt muzeja krājuma priekšmetu un kolekciju esības pārbaudes, digitalizāciju, izpēti un popularizēšanu;
  • veikt datu ievadi, datu aktualizēšanu un nodrošināt to pieejamību Nacionālā muzeju krājuma kopkataloga informācijas sistēmā un Daugavas muzeja datu bāzē;
  • nodrošināt krājuma priekšmetu pieejamību, atbilstoši savai kompetencei sniegt konsultācijas muzeja darbiniekiem un apmeklētājiem.

Pretendentiem jāiesniedz:

• motivācijas vēstule;
  • CV;
  • izglītības dokumentu kopijas;
  • sertifikātu kopijas par apmācībām.

Darba laiks ir pilnas slodzes darbs no pirmdienas līdz piektdienai. Darba līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Darba atalgojums no 1210.00 EUR bruto.

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi daugavasmuzejs@salaspils.lv līdz 2024. gada 29. jūlijam.

Informācija pa tālr. 67216367

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.