IzvēlneAizvērt

10.06

Daugavas muzejs aicina darbā vecāko kasieri

Daugavas muzejs aicina darbā vecāko kasieri (profesijas kods 523001)

Galvenie amata pienākumi:

  • Sagaidīt muzeja apmeklētājus, informēt par muzeja piedāvājumu un cenām
  • Darbs ar kases aparātu un karšu termināli
  • Atskaišu veidošana (ieņēmumu uzskaite, iegrāmatošana, kases grāmata u.c.)
  • Sadarboties ar citiem muzeja darbiniekiem
  • Darba laiks 5 dienas nedēļā, to starpā nedēļas nogalēs un svētku dienās

Prasības pretendentiem/tēm:

  • vismaz vidējā izglītība
  • pieredze darbā ar kases aparātu
  • labas latviešu valodas zināšanas, vismaz viena svešvaloda
  • labas prasmes darbā ar datoru, īpaši MS Excel un Word
  • rūpīga attieksme pret darbu, labas komunikācijas spējas

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku
  • 700 Eur alga bruto proporcionāli nostrādātajam darba laikam (summētā darba laika uzskaite)
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (3 mēn.)

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu daugavas.muzejs@salaspils līdz 30. jūnijam.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai.