IzvēlneAizvērt

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina darbā biļešu kases kasieri

Prasības kandidātam:

• Vidējā izglītība, vēlama augstākā izglītība.
  • Pieredze darbā ar kases aparātu, vēlams ar kases sistēmu “CHD87” un POS terminālu.
  • Prasmes grāmatvedības atskaišu sagatavošanā.
  • Spēja uzņemties materiālo atbildību par skaidras naudas glabāšanu.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, angļu vai citas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Prasme sadarboties un strādāt ar jebkuru muzeja apmeklētāju.
  • Interese par kultūras nozari un muzejiem.
  • Derīgs vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

• Darbu Rīgas centrā vienā no Latvijā nozīmīgākajiem kultūras objektiem.
  • Darbu patīkamā un radošā atmosfērā.
  • Iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt LNMM izstādes un izglītojošos pasākumus.
  • LR normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.
  • Atalgojumu līdz 780 EUR bruto, atkarīgu no Jūsu profesionālās pieredzes pēdējo piecu gadu laikā.

Interesentus lūdzam sūtīt Curriculum Vitae (CV) un motivācijas vēstuli ar norādi “KASIERIS” uz LNMM Personāla daļas e-pasta adresi: personals@lnmm.lv līdz 2022. gada 15. maijam.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka līdz 2022. gada 18. maijam personīgi sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases procesa nākamajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, LNMM informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kontaktinformācija: Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010.