IzvēlneAizvērt

23.11

Dobeles novada muzejs aicina darbā vēsturnieku uz pilnu slodzi un nenoteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt zinātniski pētniecisko darbu muzejā, pētot Dobeles pilsētas un novada vēsturi;
  • Nodrošināt pētījumu rezultātu pieejamību sabiedrībai (izstādes, zinātniskās un populārzinātniskas publikācijas, lekciju un ekskursiju materiālu izstrāde u.c.);
  • Piedalīties izstāžu koncepciju un plānu veidošanā;
  • Piedalīties muzejpedagoģisko  programmu un citu izglītojošo aktivitāšu veidošanā;
  • Sniegt konsultācijas vēstures jautājumos pēc pieprasījuma;
  • Piedalīties muzeja krājuma papildināšanas, dokumentēšanas un digitalizācijas darbā;
  • Piedalīties dažādu projektu izstrādē savas darbības jomā.

Prasības kandinātiem:

  • Pirmā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kultūras jomā (bakalaura vai maģistra grāds vēsturē vai citā humanitārā nozarē);
  • Pētnieciskā un komunikācijas darba pieredze;
  • Labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
  • Spēja strādāt pastāvīgi un komandā;
  • Precizitāte un atbildīgums;
  • Augsta motivācija, atbildība un organizētība;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Teicamas datora prasmes;
  • Spēja brīvi sazināties vienā svešvalodā.

Pieteikuma dokumenti:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valsts valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Atbilstošākajam pretendentam piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu, profesionālu izaugsmi;
  • Stabilu atalgojumu – bruto 920,00 EUR.

Darba vieta: Dobeles novada muzejs, Brīvības iela 7, Dobele

Pieteikumus var iesniegt līdz 2022. gada 2. decembrim, rakstot uz e-pastu kultura@dobele.lv ar norādi “Vēsturnieks"

Vairāk informācijas: Dobeles novada muzeja direktore Baiba Golubeva +371 29436379, muzejs@dobele.lv .