IzvēlneAizvērt

Jaunmoku pils muzejs aicina darbā muzeja gidu

Aicinām savai nelielajai, bet radošajai komandai pievienoties zinošu un atraktīvu muzeja gidu.

Kopīgi īstenosim:
• sabiedrības izglītošanu par videi draudzīgu dzīvesveidu, dabas un meža vērtībām, tā apsaimniekošanu un vēsturi, kā arī par pils kompleksu;
• Jaunmoku pils muzeja veiksmīgu darbību un turpmāko attīstību;
• viesmīlīgu, izglītojošu un pilnvērtīgu laika pavadīšanu pils apmeklētājiem;
• Jaunmoku pils un Zaļās atslēgas vērtības par ekoloģisku un dabai draudzīgu saimniekošanu.

Priecāsimies uzņemt savā komandā:
• aizrautīgu interesentu par dabu, mežiem un to apsaimniekošanas procesiem, vēsturi un/vai kultūras mantojumu;
• ļoti labas latviešu un krievu valodas lietpratēju ar vēlamām angļu valodas zināšanām;
• kolēģi ar lieliskām saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmēm ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem;
• ar augstu atbildības sajūtu apveltītu komandas dalībnieku, kurš spēj uzņemties iniciatīvu nestandarta situācijās;
• lietpratēju darbā ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel).

Mēs rūpēsimies par:
• aizraujošu darbu nelielā kolektīvā radošā vidē;
• iespēju piedalīties Meža muzeja attīstībā;
• iesaisti un jaunu starptautiskas sadarbības pieredzi;
• sociālo nodrošinājumu un citiem labumiem saskaņā ar Darba likumu.

Mūsu atalgojumā ietilpst:
• pamatalga no 700.00 EUR bruto un piemaksu sistēma par komandas rezultātiem;
• bonusi un veselības apdrošināšana par ilgtermiņa sadarbību.

Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV un pieredzes aprakstu) e-pastā: konkurss@jaunmokupils.lv ar norādi „Muzeja gida konkursam”.

Ja Tev ir jautājumi par vakanci, vari tos uzdot telefoniski muzeja darba vadītājai Daigai Šmitenbergai, T. 26123881.

Mēs sazināsimies ar Tevi 2 nedēļu laikā, ja redzēsim, ka vari būt mūsu kolēģis.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu SIA “Jaunmoku pils”, reģ. Nr. 40003665610, šī atlases konkursa norisi.
Personas datu pārzinis: SIA “Jaunmoku pils”, reģ. Nr. 40003665610, Tumes pagasts, Tukuma novads LV-3139, tālr. +371 63107125, e-pasta adrese: birojs@jaunmokupils.lv.
Pretendenta dati tiks uzglabāti 7 mēnešus pēc to iesniegšanas un tad tiks dzēsti.
Papildu informācija par datu apstrādi pieejama www.jaunmokupils.lv.