IzvēlneAizvērt

01.06

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība aicina darbā Jūrmalas muzeja direktoru/-i

Ja Tevi saista izaicinājumi un aizraujošs, radošs, uz izaugsmi vērsts darbs vienā no skaistākajām un dinamiskākajām Latvijas pilsētām, būsi gaidīts mūsu komandā – Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība (reģ.Nr.40900036698) aicina pieteikties amatam JŪRMALAS MUZEJA DIREKTORS/RE.

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība, vadībzinātnē vai humanitārajās zinātnēs;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā, personāla vadībā un normatīvo aktu izstrādē;
  • zināšanas kultūras politikā, kultūras projektu menedžmentā,  pārzināt nozares aktualitātes un likumdošanu;
  • pieredze starptautisku projektu vadībā;
  • izpratne par darba organizāciju un finanšu plānošanu, lietvedību;
  • labas sadarbības  veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • labas prasmes darbā ar datoru MS Office standartprogrammām.

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • vadīt, organizēt,  koordinēt, plānot Jūrmalas muzeja (turpmāk - Muzejs) darbu, nosakot uzdevumus atbilstoši Muzeja funkcijām un kontrolēt to izpildi;
  • izstrādāt Muzeja attīstības stratēģiju un uzraudzīt tās ieviešanu;
  • atbildēt par Muzeja saimniecisko darbību;
  • sagatavot Muzeja budžeta tāmi un administrēt tā izpildi;
  • nodrošināt Muzeja darbību reglamentējošo normatīvo aktu izstrādi un izpildi.

PIEDĀVĀJAM:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu 1725 EURO mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas atbilstoši  valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem);
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV) līdz 2022.gada 7.jūnijam nosūtīt uz e-pastu: personals@jurmala.lv ar norādi AMATA VAKANCEI “JŪRMALAS MUZEJA DIREKTORS”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Tālrunis uzziņām: 67093813, e-pasts: personals@jurmala.lv

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK 13.pantu, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs personāla atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, tālr.nr. 67093816, elektroniskā pasta adrese: personasdati@jurmala.lv

Papildu informāciju par Jūsu tiesībām un personas datu apstrādi jūs variet iegūt šeit.