IzvēlneAizvērt

29.07

Ķekavas novadpētniecības muzejs aicina darbā izglītojošā un komunikācijas darba vadītāju

Ķekavas novadpētniecības muzejs izsludina atklātu konkursu uz vakanto IZGLĪTOJOŠĀ UN KOMUNIKĀCIJAS DARBA VADĪTĀJA amatu.

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt darba materiālus muzeja izglītojošam darbam dažāda vecuma grupām atbilstoši kompetenču izglītībai;
  • organizēt un vadīt izglītojošus pasākumus, atbilstoši Ķekavas novadpētniecības muzeja izglītības un izstāžu darba un komunikācijas politikai;
  • sadarboties ar esošajām mērķauditorijām un gādāt par jaunu mērķa grupu piesaisti;
  • vadīt muzejpedagoģiskās programmas, ekskursijas izstādēs, ekspozīcijās un ārpus muzeja;
  • apkalpot un sniegt konsultācijas muzeja apmeklētājiem;
  • organizēt muzeja komunikācijas darbu, piedalīties novada kultūras mantojuma popularizēšanā;
  • gatavot izglītības projektu pieteikumus papildus finansējuma piesaistei;
  • nodrošināt sadarbību ar skolām un izglītojošām iestādēm Ķekavas novadā un Latvijā;
  • sagatavot un izplatīt informāciju saistībā ar muzeja piedāvājumu izglītojošā un izstāžu darba jomā, ievietot informāciju sociālajos tīklos.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs vai kultūras menedžmentā, vai pedagoģiskā izglītība atbilstoši muzeja darbībai;
  • Valsts valodas un angļu valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • Datorprasmes (MS Word, Excel, Internet);
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā, gatavot un sniegt prezentācijas;
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes ar dažāda vecuma cilvēkiem;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Plānot sava darba izpildi noteiktajā termiņā;
  • Zināšanas par Latvijas vēsturi, etnogrāfiju un tradicionālo kultūru;
  • Vēlama autovadītāja B kategorijas apliecība.

Piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Atalgojumu 953,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;

Iesniedzamie dokumenti:

  • Dzīves un darba gājums (CV);
  • Motivācijas vēstule;
  • Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikšanās termiņš – līdz 2020. gada 14. augustam. Dokumentus iesniegt līdz 2020.gada 14.augustam Ķekavas novadpētniecības muzeja vadītājai Rīgas ielā 26, Ķekavā vai e-pastā: kekavaskc@kekava.lv