IzvēlneAizvērt

11.01

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina darbā Grafikas restauratoru

Amata pienākumi:

  • veikt mākslas darbu (grafika) restaurāciju un konservāciju;
  • sagatavot restaurācijas dokumentāciju, veikt mākslas darbu fotofiksāciju;
  • sastādīt uz laiku no muzeja krājuma deponējamo mākslas darbu saglabātības stāvokļa aprakstus, piedalīties saglabātības noteikšanā uz laiku pieņemtajiem eksponātiem.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
  • vismaz 3 gadu praktiskā darba pieredze un zināšanas grafikas ( mākslas darbu) vai rokrakstu, dokumentu, grāmatu un citu papīra artefaktu restaurācijas jomā;
  • pārzināt oriģinālās un iespiedgrafikas tehnikas, to izgatavošanas tehnoloģiju;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas pret Covid-19 sertifikāts.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu vienā no Latvijas nozīmīgākajām kultūras iestādēm;
  • labus darba apstākļus mūsdienīgi aprīkotās restaurācijas darbnīcās un iespēju profesionāli pilnveidoties;
  • atalgojumu no 850 EUR bruto, atkarīgu no Jūsu profesionālās pieredzes pēdējo piecu gadu laikā (amats ir klasificēts 18.5.saimē III līmenī – 7.mēnešalgu grupa).
  • LR normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.
  • bezmaksas autostāvvietu muzeja darbiniekiem.
  • darba vietu LNMM struktūrvienībā “Muzeju krātuve”, Pulka ielā 8, Rīgā.

Interesentus lūdzam sūtīt Curriculum Vitae (CV) un motivācijas vēstuli ar norādi “Pieteikums vakancei Grafikas restaurators” uz LNMM Personāla daļas e-pasta adresi: personals@lnmm.lv līdz 2022. gada 25.janvārim.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka līdz 2022.gada 28. janvārim sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri pēc CV un pieteikuma vēstules izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kontaktinformācija: J. Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010.