IzvēlneAizvērt

11.01

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina darbā grāmatvedi

DARBA PIENĀKUMI:

  • Inventāra un krājumu uzskaite, kontrole, to ievadīšana grāmatvedības programmā “HORIZON”.
  • Noliktavas un inventāra datu bāzes uzturēšana.
  • Inventarizācijas sarakstu sagatavošana, inventarizācijas datu salīdzināšana ar grāmatvedības uzskaites datiem pēc inventarizējamo objektu pārbaudes dabā
  • Avansa norēķinu uzskaite.
  • Realizācijas rēķini (komunālo un telpu nomas rēķinu piestādīšana).
  • Dalība grāmatvedības procesu pilnveidē.
  • Citu grāmatvedības funkciju veikšana pēc vajadzības.

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā.
  • Darba pieredze grāmatvedības jomā vismaz trīs gadi, vēlams darbā ar kreditoriem.
  • Pieredze darbā ar grāmatvedības programmām (vēlams ar  vienoto resursu vadības sistēmu “HORIZON”), labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel).
  • Vēlama darba pieredze valsts pārvaldes iestādē ne mazāk kā viens gads.
  • Precizitāte, atbildības sajūta un spēja ātri reaģēt.
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu.
  • Ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes.
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī.
  • Vēlama interese par kultūras nozari un muzejiem.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu patīkamā un radošā atmosfērā.
  • Labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.
  • Atalgojumu no 835 EUR līdz 1190 EUR bruto, atkarīgu no Jūsu profesionālās pieredzes pēdējo piecu gadu laikā (amats ir klasificēts 14.saimē IIIA līmenī – 9.mēnešalgu grupa).
  • LR normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.
  • Iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādes un izglītojošos pasākumus.

Interesentus lūdzam sūtīt Curriculum Vitae (CV) un motivācijas vēstuli ar norādi “Pieteikums vakancei grāmatvedis” uz LNMM Personāla daļas e-pasta adresi: personals@lnmm.lv līdz 2022. gada 31. janvārim.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka līdz 2022. gada 7. februārim sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri pēc CV un pieteikuma vēstules izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kontaktinformācija: J. Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010.