IzvēlneAizvērt

12.01

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina darbā speciālistu krājuma darbā (uz noteiktu laiku)

DARBA PIENĀKUMI:

Veikt tehniskos darbus pēc kolekciju glabātāju norādījumiem, nodrošinot mākslas darbu uzskaiti un saglabāšanu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā un Muzeju krātuvē izvietotajām kolekcijām:

• piedalīties muzeja krājuma primārās uzskaites un aprites dokumentu sastādīšanā (mākslas darbu aprakstu veidošana, sarakstu sastādīšana un darbs ar visa veida kartotēkām);
  • kopā ar kolekciju glabātājiem un restauratoriem piedalīties regulārā mākslas darbu apsekošanā un saglabātības dokumentēšanā; pēc vajadzības veikt mākslas darbu preventīvās saglabāšanas un higiēnas pasākumus krātuvēs un LNMM galvenajā ēkā izvietotajās pastāvīgajās ekspozīcijās;
  • strādāt ar mākslas darbu digitālo attēlu kartotēku: sagatavot digitālo attēlu komplektus un attiecīgus attēlu sarakstus izsniegšanai lietotājiem saskaņā ar tiešā vadītājā un muzeja administrācijas norādījumiem;
  • pēc nepieciešamības piedalīties muzeja aktuālo izstāžu tehniskā sagatavošanā.

PRASĪBAS:

• Augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs (var būt nepabeigta);
  • Prasme strādāt ar kartotēkām un citiem informācijas avotiem;
  • Labas digitālās prasmes, to skaitā darbs ar MS Office programmām pieredzējuša lietotāja līmenī, prasme strādāt ar skeneri un vismaz pamata prasmes digitālo attēlu apstrādei un saglabāšanai muzeja krājuma datu bāzes vajadzībām;
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas (lasītprasme un sapratne ir primāras).
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • Disciplinētība, precizitāte, augsta atbildības sajūta un gatavība apgūt jaunas prasmes un zināšanas;
  • Derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas pret Covid-19 sertifikāts.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

• Pilnas slodzes darbu vienā no Latvijas nozīmīgākajām kultūras iestādēm;
  • Labus darba apstākļus mūsdienīgā vidē un iespēju profesionāli pilnveidoties;
  • Atalgojumu no 750 EUR bruto, atkarīgu no Jūsu profesionālās pieredzes pēdējo piecu gadu laikā (amats ir klasificēts 18.5.saimē III līmenī – 7.mēnešalgu grupa).
  • LR normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.
  • Darba vietu LNMM galvenajā ēkā, Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā.

Interesentus lūdzam sūtīt Curriculum Vitae (CV) un motivācijas vēstuli ar norādi “Pieteikums vakancei speciālists krājuma darbā” uz LNMM Personāla daļas e-pasta adresi: personals@lnmm.lv līdz 2022. gada 26. janvārim.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka līdz 31. janvārim sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri pēc CV un pieteikuma vēstules izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kontaktinformācija: Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010.