IzvēlneAizvērt

Latvijas Okupācijas muzejs aicina darbā direktores biroja administratoru (-i)

Latvijas Okupācijas muzejs ir privāts muzejs, kuru pārvalda sabiedriskā labuma organizācija - Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. Šis ir laiks, kad esam ceļā uz rekonstruēto muzeja ēku Latviešu strēlnieku laukumā 1 un ar nepacietību gaidām jaunās ekspozīcijas atvēršanu. Šis ir laiks, kad aicinām darbā direktores biroja administratoru(-i).

Darba pienākumi:

• Direktora biroja darba organizēšana;
  • Direktora apmeklētāju uzņemšanas organizēšana;
  • Direktora biroja ārējās un Muzeja iekšējās komunikācijas organizēšana;
  • Muzeja augsto viesu vizīšu organizēšana.

Prasības kandidātam:

• Augstākā izglītība;
  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru, visām ofisa programmām;
  • Pieredzējuša sociālo tīklu lietotāja prasmes;
  • Komunikabilitāte, radošums un pozitīvi orientēta personība – personības kvalitātes, kas nepieciešamas pretendentam(-ei), lai sekmīgi pildītu darba pienākumus;
  • Pieredze finanšu dokumentu sagatavošanā un finanšu operāciju vadībā uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • Darba algu pārbaudes laikā pirms nodokļu nomaksas 1000 eiro (bruto);
  • Amatam nepieciešamās apmācības, kolēģu atbalstu;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Darba vietu Rīgas centrā.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu šis atlases konkursa norisi.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 2021. gada 15. augustam sūtīt elektroniski iveta.medina@omf.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz sarunu ar konkursa komisiju. Tālrunis uzziņām +371 67212715.