LMB Gada balva 2020 uzvarētājs: Izglītojošs projekts muzejā

Uzvarētājs: Memoriālo muzeju apvienība, Raiņa un Aspazijas māja. Vikas Ekstas izstāde - darbnīca “Emodži dzeja”

Žūrijas komentārs: “Izglītojošā programma “Emodži dzeja” ideālās proporcijās apvieno labākos muzejpedagoģijas parametrus – muzeja krājuma izmantošanu, mērķauditorijas interešu un domāšanas veida pazīšanu, iekļaušanos formālās izglītības ietvarā, starpdisciplināru sadarbību, precīzu metodiku un brīvu, radošu pieeju. Izcils novērtējums jaunizveidotajai metodei ir literatūras skolotāju vēlēšanās izmantot to ikdienas mācību darbā skolās.”

Projekts “Vikas Ekstas izstāde - darbnīca “Emodži dzeja”, bija Emodži dzejas atklātais konkurss “Open-call”, pēc kura labākie darbi tika apbalvoti Emodži dzejas izstādes – eksperimentālas darbnīcas laikā.